Formuła ProArgi9Plus

Główna Rada USA d/s Żywności i Administracji Leków oraz Praw Autorskich USA d/s Żywności i Prawa Leku wpisała skład pierwowzoru preparatu na listę patentów. Działanie złożonego produktu z l-argininą jest unikalne i chronione patentem nr US 6,608,109 B2, i skład nie może zostać nigdzie wykorzystany bez zgody właściciela. Ponadto za stworzenie zbliżonego produktu lub za próbę podrobienia opatentowanego produktu grożą konsekwencje prawne.

Proporcja/ilość niektórych składników jest strzeżona tajemnicą (pozycja Proprietary Blend)
, producent ujawnił jednak znaczną część składu, w tym ilość elementarnej l-argininy w jednej dawce, wynoszącą 5 gramów. Ponadto znana zawartość wszystkich witamin. Znamy też nazwy wszystkich pozostałych składników. Są to: cytrulina, d-ryboza, ekstrakty ze skórki grejfpruta i owocu granatu, ekstrakt z czerwonego wina (resveratrol). Dodatkowo naturalne substancje nadające smak, zapach i kolor oraz słodzik.


Źródło: http://www.google.com/patents/US6608109

9 komentarzy:

 1. Proargi9plus jest faktycznie wyjątkowy. Ja stosuję go od dwóch tygodni. Już od pierwszego dnia miałam lepsze samopoczucie i nieco niższe cisnienie. W tej chwili czuję sie znacznie lepiej, tak jakoś silniej. Pozdrawiam Państwa

  OdpowiedzUsuń
 2. wbrew pozorom ważną rolę suplementacyjna w składzie proargi9 odgrywają susze owocowe i witaminy, np. B6, D3. to nie samam arginina sprawia, że ludzie stosujący proargi9 czuja się tak dobrze. ja brałem czysta l-argininę i dobrze wiem, że to nie jest to samo. proargi działa znacznie lepiej a przede wszystkim dłużej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo ważne, żeby rozpocząć chocby minimalną aktywnośc fizyczną - taką, na jaką możemy sobie pozwolić, każdy w miarę swoich możliwości. wtedy efekty suplementacji będą jeszcze znacznie lepsze. warto wykorzystać fakt, ze po argininie/proargi "chce się ruszać" :)

   Usuń
 3. Ja wiem, że to jest produkt dla cukrzyków, więc bez cukru, ale czy nie ma wersji bez słodzików?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rynku europejskim i w Polsce sprzedawana jest wersja Citrus Berry - słodzona ksylitolem, rybozą i niewielką ilością słodzika.

   Usuń
 4. Proargi9Plus to bardzo dobry suplement. Znam kilka starszych osób, które stosują go od dawna z b. dobrymi rezultatami. Arginina jest nie tylko dobra na krążenie ale i np. na podniesienie odporności u osób w podeszłym wieku. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 5. dobry suplement bez dwóch zdań i nie tylko dla ludzi starszych. jak sie duzo lata na rowerku to teżjest ok.

  OdpowiedzUsuń
 6. proargi9plus używam od przeszło pół roku z dobrym efektem (ciśnienie, morfologia, cholesterol ok). pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Skład jest nieco zmieniony od jesieni 2014 roku. Dodano D9 i zastąpiono wszelkie słodziki naturalną stewią.

  OdpowiedzUsuń