ProArgi na problemy z potencją

Arginina w swoim działaniu przypomina Viagrę. W swojej „cudownej” mocy wykorzystuje wpływ tlenku azotu w celu poszerzania naczyń krwionośnych. Naukowiec i badacz właściwości argininy, Dr Wright jest głęboko przekonany o tym, że podawanie l-argininy powoduje zbliżone efekty do tych, które obserwujemy w przypadku niebezpiecznej i drogiej Viagry, z uwagi na podobny mechanizm działania: blokadę enzymu PDE5. Jego zdaniem, suplementacja argininy jest bezpieczna, tania i skuteczna. Idealna forma zwalczania seksualnych problemów mężczyzn.

Poprzez blokadę enzymu PDE5, zarówno arginina jak i Viagra zapobiegają niszczeniu tlenku azotu, którego głównym źródłem w organizmie jest również arginina. Zgodnie z twierdzeniem biochemików, bez odpowiedniej ilości tlenku azotu nie jest możliwe poszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym prawidłowa erekcja. Według nich wszelkiego rodzaju używki oraz zachwianie równowagi hormonalnej wywołane stresem, są bezpośrednią przyczyną szybszego zużycia zapasów argininy w organizmie.

Dr J. Wright, dyrektor znanej kliniki Tahoma w USA jest zdania, że dla osób, którym odbycie stosunku płciowego sprawia problem, aminokwas ten może okazać się przysłowiową deską ratunku.

5 komentarzy:

 1. Moja opinia o Proargi i potencji

  Większe dawki argininy bez wątpienia poprawiają erekcję ale i zwiększają ochotę na seks (przynajmniej u mnie). Proargi można tu stosowac doraźnie, tzn. wypić miarkę proszku rozpuszczona w szklance wody na jakąś godzinke przed spodziewana zabawą. Do tego codziennie rano na czczo pół miarki polecam. Efekty są bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzmacnia wzwód to pewne.

  OdpowiedzUsuń
 3. mi proargi 9 plus zwiększa ochotę na seks. mam 52 lata i od dawna nie miałem tak, żeby mi się chciało TEGO ;) drugi raz tego samego dnia.. pozdawiam was.

  OdpowiedzUsuń
 4. dobry jest na to, ale tylko doraźnie, tzn przed stosunkiem tak z godzinę. na codzień to dobrze działa ale głownie na krążenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Działa na poprawę wzwodu bez dwóch zdań. i wogóle na samopoczucie. Można polecic.

  OdpowiedzUsuń