Prawdziwa nauka - prawdziwe rezultaty

 • 20 lat doświadczenia w badaniach klinicznych terapii z pomocą l-argininy
 • przeszło 3 lata praktyki z ProArgi 9 Plus w klinicznej terapii argininą

Dr Joseph Prendergast ma więcej doświadczenia w klinicznej terapii argininą, niż ktokolwiek inny. Stosował ją ze znakomitymi wynikami w praktyce klinicznej w Endocrine Metabolic Miedical Center już od 1991 roku. Czyli na 8 lat przed przyznaniem L. Ignarro, R. Furchgottowi i F. Murad'owi za odkrycie roli tlenku azotu, którego prekursorem jest l-arginina.

Dr Prendergast zapoznał naukowców z Nature's Sunshine Products z wynikami doświadczeń badawczych i terapii klinicznej tysięcy pacjentów EMMC, co zaowocowało wkrótce opracowaniem formuły ProArgi 9 Plus. Od tego czasu w ciągu trzech lat doktor Joe wykorzystywał ProArgi w swojej praktyce z fenomenalnymi wynikami.

Dlaczego doświadczenie kliniczne dr Prendergasta jest ważne?
ProArgi 9 został przetestowany w rzeczywistej praktyce klinicznej, co pomogło stworzyć obecną formułę produktu. Żaden inny suplement argininowy nie może się tym poszczycić.

31 komentarzy:

 1. Znakomita rzecz, potwierdzam panujące opinie własnym doswiadczeniem ze stosowaniem Proargi. Powrót ciśnienia do normy, dobre samopoczucie, obniżony cholesterol i świetna morfologia - tak to działa w moim przypadku.

  To jest chyba jedeny suplement na świecie, który miał przeprowadzone jakiekolwiek testy w warunkach klinicznych - "na ludziach". I to były badania prowadzone latami. Wszystkie potwierdziły wspomagające działanie Proargi 9 w przypadku walki z nadciśnieniem, miażdżycą, wysokim cholesterolem itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Morinda ma badania kliniczne na ludziach takze

   Usuń
 2. moja krótka opinia o proargi 9

  po półtoramiesiecznym stosowaniu zrobilem badania krwi. jest poprawa! cholesterol i cukier w dół, hemoglobina lekko w górę. ogólnie ok. samopoczucie lepsze. mogę spokojnie polecić każdemu.

  roman

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam dobrą opinie o proargi 9 plus. Poprawia mi wyniki badań i samopoczucie. Cisnienie spada juz nawet godzine po pierwszym przyjęciu. Zwieksza sie tez ochota na seks.. Pozdrawiam serdecznie. Anton.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszy rezultat widać dopiero po kilkudziesięciu dniach używania Proargi 9 plus. badania warto zrobic po minimum miesiącu od poczatku stosowania.

   Usuń
 4. Podchodziłem sceptycznie, a to jest pierwszy suplement w moim życiu, który mi w sposób wymierny pomógł. Dotychczasowe zabawy z witaminkami, soczkami i innymi cudami NIC nie dawały. ProArgi 9 DZIAŁA, bardzo poprawia samopoczucie a wyniki badań krwi są wyraźnie lepsze. Pozdrawiam Wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 5. duzo lepiej po tym śpię. potwierdzam opinie. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie mam nocnych skoków cisnienia i oczywiscie tez teraz lepiej spię . do tego nawet po 5-6 godzinach snu wstaje całkiem wypoczety.

   Usuń
 6. Tajemnica skuteczności Proargi 9 plus tkwi nie w samej l-argininie, ale przede wszystkim we wszystkich dodatkach do niej. To one wzmacniają i przedłużają działanie argininy. Bez nich działałby tak jak standardowe odżywki z argininą dla sportowców: 2-4 godziny max. Żeby podtrzymać działanie całą dobę, trzeba by przyjmowac 4-6 razy! Wiem coś na ten temat, bo nim znalazłem Proargi, próbowałem kilku innych arginin. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. A gdzie to można kupić, gdzie jest jakiś sklep z proargi 9 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę kliknąć pomarańczowy przycisk "Zamów teraz", to przejdzie pani/pan do formularza klienta preferowanego, który umożliwia zakup ProArgi 9 Plus jak w sklepie.

   Usuń
  2. sklep z proargi 9 plus12 marca 2013 10:04

   proargi 9 plus można kupic na synergyclub.pl w zakładce zamówienia. tam są ceny hurtowe!!!

   Usuń
  3. tu: http://shop.synergyclub.pl

   Usuń
  4. Ale zamówić można i na tej stronie. Wystarczy zadzwonić albo podać email po prawej i sprawdzić pocztę. Cena jest najnizsza z mozliwych.

   Usuń
 8. dobra opinia o proargi 9 plus jest zasłużona. to jeden z najlepszych suplementów jaki używałam i używam nadal od przeszło dwóch lat. większośc z nas po 40 ma niedobory argininy, taka jest prawda. dlatego to działa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zanim kupiłem naczytałem sie dużo o Proargi 9 plus. Opinie o nim i o argininie ogólnie były rózne chociaż najczęsciej dobre. Teraz sam uzywam od trzech tygodni i musze powiedzieć, ze to naprawde niezła rzecz. Czuje się ogólnie lepiej tzn. mniej zmęczony, lepiej wyspany nawet po mniejszej ilości snu. Rano łatwiej też mi wstać. Nie robilem zadnych badań, wiec nic o tym powiedziec nie mogę, ale ogólnie bardzo na plus!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dobry suplement, jeden z najlepszych jakich używałam kiedykolwiek. Poprawa samopoczucia jest gwarantowana!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proargi 9 ma bardzo dobra opinię na świecie i uważam, ze nie jest to w żaden sposób przypadkowe. Moi rodzice (50+) oboje stosują proargi od prawie roku i są bardzo zadowoleni z efektów (oboje maja problemy sercowo naczyniowe), poprawiły też im się w sposób istotny wyniki badań i lepiej sie wysypiają.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobry suplement . jeden z lepszych jakie znam i próbowałem. polecam.

  OdpowiedzUsuń
 14. proargi 9 jest dobre tylko dość drogie. mimo to polecam.

  OdpowiedzUsuń
 15. kup sobie na http://shop.synergyclub.pl bedzie troche taniej

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy proargi 9 należy brać nieprzerwanie, czy robić przerwy? Jak długie cykle/przerwy? Czy dawkować proargi tak jak piszą na puszce tzn. 2 x 3,2 g czy tak jak radzą lekarze w stanach - 1 do 2 x 10 g na dobę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej brać 2 razy po 10g. Ta dawka 3,2g to jest bardziej profilaktyczna, a tak w ogóle to narzuciła ją UE. W Stanach wyraźnie opiszą, że raz lub dwa razy po 10 gramów. Przerwy mozna robić ale minimum po 3 miesiącach przyjmowania. Pozdrawiam.

   Usuń
 17. Ja biorę od 13 misięcy i jestem zadowolony. Jesli chodzi o sklep, to zamawialem przez numer telefonu podany na tej stronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzn. trzeba podać tam swój numer to ktoś oddzwoni.

   Usuń
 18. Można znaleźć różne opinie o proargi 9. Ja mogę tylko napisac, że na mnie działa bardzo dobrze. Mam początki zmian miażdżycowych w nogach przez co potrafia mnie boleć po pracy. Z miesiąc temu stwierdziłam, że jak najiję sie proargi, ból prawie przechodzi. Cisnienie tez spada o kilka do kilkanaście. Zaczełam pic regularnie dwa razy na dobę i bóle nóg praktycznie ustąpiły. tak że mogę ze swej strony polecić.

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiele osób pyta o apteki sprzedające ProArgi 9 Plus. Otóż normalnie żadna apteka tego produktu nie sprzedaje, gdyż dostępny jest on tylko w dystrybucji bezpośredniej - u przedstawicieli/dystrybutorów lub przez polecenie w sklepie firmowym Synergy (potrzebny numer tzw. sponsora, np.1438679).

  OdpowiedzUsuń
 20. Przekrojowo najlepszy suplement diety z jakim się spotkałam. Nie wiem, czy to zasługa samej argininy, czy doboru innych skałdników (których jest tam jeszcze przecież kilkanaście), ale proargi 9 jest naprawdę skuteczne, przynajmniej tak, jak może być skuteczny suplement.

  OdpowiedzUsuń
 21. czy podaje się pro argi dzieciom?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w jakim celu? Proszę napisać coś więcej.

   Usuń