ProArgi 9 w fitnessie

Każdy z nas wie, jak trudno jest walczyć z samym sobą w czasie dowolnej formy treningu mającego na celu zrzucenia zbędnych kilogramów i poprawy funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Najważniejsza jest silna motywacja. Jednak mile widziana jest każda możliwość działająca zachęcająco do podjęcia wysiłku. ProArgi 9 Plus jest w tym bardzo pomocne.

ProArgi może być stosowane doraźnie przed podjęciem wysiłku, w tym przypadku przed treningiem. Jedna dawka preparatu przyjęta na pół godziny - godzinę wcześniej, sprawi, że trening będzie łatwiejszy i przyjemniejszy. Dodatkowo, jak potwierdziły przeprowadzone badania naukowe, arginina zawarta w ProArgi 9 Plus przyczynia się do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej w trakcie wysiłku fizycznego. Po serii ćwiczeń szybciej przestaniemy odczuwać zmęczenie, co jest zasługą lepszego przepływu krwi i szybszego wydalania produktów przemiany materii.

9 komentarzy:

 1. na pewno po proargi dużo łatwiej pokręcić na rowerku stacjonarnym, bo sam to wypróbowałem. polecam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile bierzesz?

   Usuń
  2. biorę jedną miarkę (tj 10 g proargi) na pusty żołądek pół godniki - godzinke przed treningiem i jest ok.

   Usuń
  3. ja biorę dwie miarki godzine przed bieganiem

   Usuń
 2. Ja piję proargi przed poranym joggingiem. dziła znakomicie, polecam!

  OdpowiedzUsuń
 3. witam. przy fitnessie nie trzeba brać regularnie, starczy tylko przed treningami, tego samego dnia na pół godziny przed i najl;epiej na czczo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cena ProArgi 9 Plus bedzie nizsza od października, bo firma bedzie miała swój magazyn w Warszawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam
  jesli chodzi o fitness, to ja poza proargi 9 uzywam jeszcze phytolife też od synergy. Rozrabiam go sobie z woda mineralną i pije w czasie treningu. Tak sobie uzupełniam to co wypocę . Pozdawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proargi 9 Plus najtaniej można kupić w pakietach po 2 lub 4 sztuki na portalu synergyclub.pl w zakładce "zamówienia". Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń