Nowe opakowanie

ProArgi 9 Plus dostępny jest już w nowej puszce. Aktualne opakowanie ma nowocześniejszy wygląd, lepiej oddający charakter naszego produktu. Nowa etykieta jest bardziej czytelna.

Produkt w dalszym ciągu dostępny jest w opakowaniu 300 g. Skład i smak produktu również nie uległy zmianom. Suplement sprzedawany jest w opakowaniu widocznym w nagłówku naszej strony.

12 komentarzy:

 1. Nowe opakowanie ale na szczęście stara cena Proargi 9 Plus! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobry produkt, szkoda że nie trochę tańszy ale i tak bardzo polecam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się nowe opakowanie, chociaż przyzwyczaiłam sie do dawnego, bo używam proargi z mama od prawie 2 lat. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia w 2013!

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest suplement, który naprawdę działa, w przeciwieństwie do róznych soczków i witaminek. Efekt odczuje każdy z problemem nadcisnieniowym, zaręczam. Sama stosuje z przerwami od roku i jestem naprawde zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 5. kupic można na synergyclub.pl (zakładka zamówienia)

  OdpowiedzUsuń
 6. UWAGA NA PODRÓBKI PROARGI 9 NA ALLEGRO!
  Ostatnio jest sporo aukcji z Proargi 9 a "atrakcyjnych cenach". Firma Synergy Worldwide zakazuje dystrybucji swoich produktów przez portale aukcyjne. Oferowane na Allegro Proargi 9 są więc najprawdopodobniej podróbkami (jakich niemało na świecie). Jeśli się chce mieć pewność, że produkt jest oryginalny, należy go zamówić u dystrybutora Synergy, wówczas otrzymacie Państwo fakturę od firmy Synergy Worldwide, a przesyłka przyjdzie kurierem bezpośrednio z magazynu Synergy w Warszawie. Dystrybutorów można znaleźć np. w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja kupiłem niby oryginał ta allegro ale dla odmiany okazało się, że był już otwierany!! zdecydowanie lepiej kupić pakiet dwóch opakowań u dystrybutora.

   Usuń
  2. A ja chcę zwrócić uwagę na sprzedaż proargi 9 w internecie w starych opakowaniach, takich prawie granatowych z innym motywem na środku. Otóż jest to już najprawdopodobniej przeterminowany produkt albo bliski końca ważności!! Bo te opakowania wyszyły z uzycia w połowie 2012.. Widzę, że jakieś pokątne sklepiki oferują takie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Przestrzegam przed takimi zakupami!

   Usuń
 7. a po co kupować byle gdzie, jeśli można kupić u dystrybutora w necie na synergyclub.pl i to w cenach hurtowych? co prawda trzeba wziąć dwie lub nawet cztery puszki (wtedy wyjdzie po 150 za sztukę już z przesyłką kurierem) ale i tak na kuracje potrzeba dwie lub więcej puszek. poza tym można wziąć z kimś na spółkę albo odsprzedać.

  OdpowiedzUsuń
 8. jeśli chodzi o sklep z proargi 9+, to można też zamówić to na tej stronie dzwoniac pod numer podany na górze, po prawej. pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz są pakiety grupowe po 8 sztuk. W takim pakiecie wychodzi po 122 złote za opakowanie, To jest super cena.

  OdpowiedzUsuń