ProArgi-9 Plus w lekarskim katalogu PDR 2017

Przyzwyczailiśmy się już do obecności bestsellerowego produktu Synergy w katalogu Phisicians' Desk Reference. PDR to amerykański spis leków aktualizowany corocznie. Również i w 71. wydaniu przewodnika na rok 2017, nie zabrakło w nim ProArgi 9 Plus. Stanowi to dowód zaufania środowiska medycznego w Stanach Zjednoczonych do tego suplementu i jest potwierdzeniem jego światowej jakości. Dzięki obecności w PDR 2017, informacje o produkcie docierają do szerokiego kręgu odbiorców, szczególnie za pośrednictwem branży medycznej. Lekospis dostępny jest w każdej bibliotece i księgarni naukowej w USA.

4 komentarze:

 1. To jest bez dwóch zdań najlepszy produkt tego typu na rynku. Jest dość drogi, choć w pakietach (np 4 lub 8 sztuk) nie aż tak bardzo. Za to duuużo skuteczniejszy od zwykłęj argininy i całkowicie bezpieczny, bo dokładnie przebadany. Używam Proargi od dwóch lat i jestem naprawdę zadowolony z efektów. Oczywiście chodzi o krążenie, serce itp. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic dziwnego, że jest od lat w PDR, bo to skuteczny suplement, jak rzadko który.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dobry suplement. od kilku lat stosujemy w rodzinie, jedni bez przerwy, inni z przerwami, ale w zasadzie wszscy są zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry suplement, w dodatku polecany i stosowany przez wielu lekarzy (chociaż się z tym nie obnoszą...). Ja zetknąłem się z proargi 9 plus po raz pierwszy w Norwegii, gdzie jest bardzo popularny i ceniony przez ludzi.

  OdpowiedzUsuń